Area Manager pentru România

Termenul limită: 03-03-2017
Construiește-ți cariera ca membrul devotat al unei companii de succes, în proces de continuă dezvoltare. Diego Kft. caută un nou coleg pentru realizarea planurilor de dezvoltare regionale: Area Manager pentru România

Responsabilități:

  • Identificarea noilor parteneri Franciza
  • Selectarea spațiilor imobiliare pentru deschiderea noilor magazine
  • Coordonarea funcționării rețelei de franciza
  • Organizarea si desfășurarea prin participare activa la procesul de instruirea rețelei

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Cunoașterea perfecta limbilor română și maghiară: scris-vorbit

Avantaj:

  • Experiență dobândita în domeniul dezvoltării rețelei Franciza
  • Cunoașterea limbii engleza
  • Persoană dinamică, deschisă la o viața plina de călătorii

Oferim:

  • salariu atractiv/ plus bonusuri
  • training continuu
  • loc de munca stabil

Locul de desfășurare a activității:

România, cu deplasări frecvente in centrala din Ungaria

Cei interesați pot aplica prin e-mail la adresa szoke.istvan@diego.hu (rugam precizați pretențiile salariale).

Aveţi nevoie de consultaţie pentru alegerea potrivită?

Vă invităm la o cafea, și între timp colegii noștri vă ajută să găsiţi soluţia potrivită!

Magazine

Doriţi să beneficiaţi de o reducere de preţ chiar și de 50%?

Aplicaţi pentru un card de fidelitate Diego, și cumpăraţi produse la preţuri promoţionale!

Solicitare card de fidelitate